Швидко зв’язалися і відправили 😍 чудовий столик і гарна якість 😌
Комментарий продавца
Щиро дякуємо вам за відгук) Хай вашому малюку буде в радість, звертайтесь ще)
Анастасия Т.
Отлично
Вже майже місяць стіл та стілець має свого щасливого користувача. Дуже оперативно доставили ,все в надійному пакуванні та максимально просте до збирання . Єдине ,мабуть що хотілося б додади це ручки по боках стільця щоб малеча не випадав при активних діях за столом а так ТОП за свої гроші як то кажуть . Дуже дякуємо
Комментарий продавца
Дуже дякую вам за такі приємні слова. Хай ваш малюк навчається та грається з задоволенням) Звертайтесь ще.
Юрій Ж.
Отлично
Все чудово
Комментарий продавца
Дякую вам)
Марина Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
дуже дякую вам за гарну роботу. зв'язались і відправили замовлення дуже швидко, якість чудова, мала вже столик оцінила💕🌷
Комментарий продавца
Добрий день, дуже рада що вам сподобалось) Хай вашому малюку буде в радість! Щиро дякую вам за відгук)
Ольга О.
Отлично
Андрій Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякую за відгук. Хай буде малюку в радість)
Наталія П.
Отлично
Щиро дякую продавцеві за приємне спілкування та швидке відправлення. Столик зі стільчиком хороші, малюк вже користується. Є один ньюанс виробничий, відбувся лише при збірці. Але особливо не впливає на використання. Дякую продавцеві. Дитина задоволена власним простором для творчості!
Комментарий продавца
Дякую за відгук! Хай вашому малюку буде в радість)
Тетяна С.
Отлично
Татьяна Д.
Отлично
Стол хорошего качества. Легко собирать, хорошо покрашен.Быстрая отправка, отлично упакован. Очень понравился ребенку
Комментарий продавца
Добрий день. Дякуємо вам за відгук. Звертайтесь до нас ще)
Отзывы о компании BABYSPACE
Швидко зв’язалися і відправили 😍 чудовий столик і гарна якість 😌
Щиро дякуємо вам за відгук) Хай вашому малюку буде в радість, звертайтесь ще)
Вже майже місяць стіл та стілець має свого щасливого користувача. Дуже оперативно доставили ,все в надійному пакуванні та максимально просте до збирання . Єдине ,мабуть що хотілося б додади це ручки по боках стільця щоб малеча не випадав при активних діях за столом а так ТОП за свої гроші як то кажуть . Дуже дякуємо
Дуже дякую вам за такі приємні слова. Хай ваш малюк навчається та грається з задоволенням) Звертайтесь ще.
Все чудово
Дякую вам)
дуже дякую вам за гарну роботу. зв'язались і відправили замовлення дуже швидко, якість чудова, мала вже столик оцінила💕🌷
Добрий день, дуже рада що вам сподобалось) Хай вашому малюку буде в радість! Щиро дякую вам за відгук)
Дякую за відгук. Хай буде малюку в радість)
Щиро дякую продавцеві за приємне спілкування та швидке відправлення. Столик зі стільчиком хороші, малюк вже користується. Є один ньюанс виробничий, відбувся лише при збірці. Але особливо не впливає на використання. Дякую продавцеві. Дитина задоволена власним простором для творчості!
Дякую за відгук! Хай вашому малюку буде в радість)
Стол хорошего качества. Легко собирать, хорошо покрашен.Быстрая отправка, отлично упакован. Очень понравился ребенку
Добрий день. Дякуємо вам за відгук. Звертайтесь до нас ще)
Хай малюку буде в радість)