Дуже якісний столик і стільчик.Зібрали легко і швидко.Виглядає дуже стильно,нова власниця вже оцінила і не хоче з нього вставати.Окрема подяка магазину що пішли назустріч у питанні доставки.Ми мега круті😍Вдалих вам продажів, обов'язково рекомендуватиму вас знайомим
Комментарий продавца
Дякую вам за такі приємні слова❤️ Стараємось заради вас) Хай малюку приносить радість!
Сюзанна Б.
Отлично
Замовила столик із стільчиком,дитині дуже сподобався,гарний колір,легко складається,дуууже швидка доставка. Рекомендую🥰Тепер дитина із задоволення буде малювати,їсти,та гратись улюбленими іграшками. Дякую продавцеві,ви супер🫶🏻
Комментарий продавца
Дякую вам за такі приємні слова 🥰 Хай вашому малюку набір приносить користь та радість ❤️
Елизавета Г.
Отлично
Продавець відразу підтвердив замовлення і зробив знижку. Замовлення отримала вже через день після оформлення. Ми з дитиною в захваті від цієї покупки, стіл та стілець якісні, багато місця не займають, шухляда - то взагалі супер рішення для всіх книжок та інших дрібниць. Дуже раджу магазин, мені все сподобалося - сервіс, швидкість, якість 👍👍👍
Голозубова Н.
Отлично
Приємний продавець. Дуже швидко звʼязалися та відправили нам столик. Сподобались і дизайн і якість меблів. Обрали саме цього продавця, бо саме він є виробником, який надав нам важливу для нас інформацію про безпечність фарб і матеріалів, з яких вироблені меблі. В мене дитина схильна до алергій, то ж для мене має значення, чи безпечні товари для моєї дитини. Вважаю, що це приємна ціна за ту якість,що ми отримали.
Комментарий продавца
Вітаю, дуже дякую вам за такий відгук. Нам дуже цінно та дуже приємно.🥰 Користуйтесь з задоволенням.
Отзывы о компании BABYSPACE
Дуже якісний столик і стільчик.Зібрали легко і швидко.Виглядає дуже стильно,нова власниця вже оцінила і не хоче з нього вставати.Окрема подяка магазину що пішли назустріч у питанні доставки.Ми мега круті😍Вдалих вам продажів, обов'язково рекомендуватиму вас знайомим
Дякую вам за такі приємні слова❤️ Стараємось заради вас) Хай малюку приносить радість!
Замовила столик із стільчиком,дитині дуже сподобався,гарний колір,легко складається,дуууже швидка доставка. Рекомендую🥰Тепер дитина із задоволення буде малювати,їсти,та гратись улюбленими іграшками. Дякую продавцеві,ви супер🫶🏻
Дякую вам за такі приємні слова 🥰
Хай вашому малюку набір приносить користь та радість ❤️
Продавець відразу підтвердив замовлення і зробив знижку.
Замовлення отримала вже через день після оформлення.
Ми з дитиною в захваті від цієї покупки, стіл та стілець якісні, багато місця не займають, шухляда - то взагалі супер рішення для всіх книжок та інших дрібниць.
Дуже раджу магазин, мені все сподобалося - сервіс, швидкість, якість 👍👍👍
Приємний продавець. Дуже швидко звʼязалися та відправили нам столик. Сподобались і дизайн і якість меблів. Обрали саме цього продавця, бо саме він є виробником, який надав нам важливу для нас інформацію про безпечність фарб і матеріалів, з яких вироблені меблі. В мене дитина схильна до алергій, то ж для мене має значення, чи безпечні товари для моєї дитини. Вважаю, що це приємна ціна за ту якість,що ми отримали.
Вітаю, дуже дякую вам за такий відгук. Нам дуже цінно та дуже приємно.🥰 Користуйтесь з задоволенням.