Гарний столик,головне дитина задоволена .
Дякую за відгук. Хай буде малюку в радість)
Дитині дуже сподобався стіл)))Якісно все зроблено))
Добрий день. Дуже раді що вам сподобалось. Дякуємо за такий приємний відгук) Хай вашому малюку буде в радість та прослугує довго)
Гарної якості стіл та стелець,дуже зручний
Дякую за відгук. Користуйтесь з задоволенням)
Міцний стілець та стул,легко відітрати олівець,за інше,ще не знаємо,будемо користуватися,далі побачимо.
Топ продавець, супер швидка доставка, товар відповідає опису, якість 👍🏻, доступна ціна. Рекомендую)
Добрий день, дякуємо за відгук! Хай буде в радість вашому малюку)
Відправили швидко, столик гарної якості.
Дякуємо за відгук! Хай буде в радість вашому малюку)
Дуже задоволена, хороша якість, швидка доставка
Щиро дякуємо за відгук! Хай вашому малюку буде в радість.
Столик та стільчик чудової якості👍
Дуже вдячні за відгук)
Класні столик і стільчик, чудовий дизайн, дерево гарно оброблено. Комунікація з продавцем приємна і швидка.
Дуже дякую вам за відгук) Хай вашому малюку набір буде в радість)
Отзывы о компании BABYSPACE
Гарний столик,головне дитина задоволена .
Дякую за відгук. Хай буде малюку в радість)
Дитині дуже сподобався стіл)))Якісно все зроблено))
Добрий день. Дуже раді що вам сподобалось. Дякуємо за такий приємний відгук) Хай вашому малюку буде в радість та прослугує довго)
Гарної якості стіл та стелець,дуже зручний
Дякую за відгук. Користуйтесь з задоволенням)
Міцний стілець та стул,легко відітрати олівець,за інше,ще не знаємо,будемо користуватися,далі побачимо.
Топ продавець, супер швидка доставка, товар відповідає опису, якість 👍🏻, доступна ціна. Рекомендую)
Добрий день, дякуємо за відгук! Хай буде в радість вашому малюку)
Відправили швидко, столик гарної якості.
Дякуємо за відгук! Хай буде в радість вашому малюку)
Дуже задоволена, хороша якість, швидка доставка
Щиро дякуємо за відгук! Хай вашому малюку буде в радість.
Столик та стільчик чудової якості👍
Дуже вдячні за відгук)
Класні столик і стільчик, чудовий дизайн, дерево гарно оброблено. Комунікація з продавцем приємна і швидка.
Дуже дякую вам за відгук) Хай вашому малюку набір буде в радість)