Столик із стільчиком просто прекрасний. Дитина дуже задоволена. Гарна якість. Все швидко відправили. Рекомендую продавця. Щиро вам дякую за радісні очі і посмішку моєї дитини!
Наталья М.
Відмінно
Отличный качественный комплект! Очень компактный, красивый персиковый цвет, ребенок доволен, спасибо за товар!
Катерина К.
Відмінно
Все добре, дякую.
Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук! Приємного користування ))
Валерия Д.
Відмінно
Спасибо вам большое,стол очень крутой, ребёнку и маме понравился 😀😀🤗🤗💐💐💐🌹🌹🌹🌹
Коментар продавця
Дуже Вам дякуємо за відгук! Користуйтесь із задоволенням ))
Світлана Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Дуже хороший столик був гарно упакований. Хорошої якості нам все сподобалося все супер.
Коментар продавця
Дуже Вам дякуємо за відгук!!! користуйтесь із задоволенням ))
Ангеліна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Все дуже сподобалося: ввічливий продавець, швидко зв'язалися та відправили
Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук! Користуйтесь із задоволенням!
Головешкин К.
Відмінно
іван П.
Відмінно
стіл дуже гарної якості. дитина задоволена на всі 100%. міцні ніжки. скласти взагалі непроблема. 10 хв. і все. готово.
Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за відгук! Користайтесь із задоволенням! )
Відгуки про компанію BABYSPACE
Столик із стільчиком просто прекрасний. Дитина дуже задоволена. Гарна якість. Все швидко відправили. Рекомендую продавця. Щиро вам дякую за радісні очі і посмішку моєї дитини!
Отличный качественный комплект! Очень компактный, красивый персиковый цвет, ребенок доволен, спасибо за товар!
Все добре, дякую.
Дуже дякуємо Вам за відгук! Приємного користування ))
Спасибо вам большое,стол очень крутой, ребёнку и маме понравился 😀😀🤗🤗💐💐💐🌹🌹🌹🌹
Дуже Вам дякуємо за відгук! Користуйтесь із задоволенням ))
Дуже хороший столик був гарно упакований. Хорошої якості нам все сподобалося все супер.
Дуже Вам дякуємо за відгук!!! користуйтесь із задоволенням ))
Все дуже сподобалося: ввічливий продавець, швидко зв'язалися та відправили
Дякуємо Вам за відгук! Користуйтесь із задоволенням!
стіл дуже гарної якості. дитина задоволена на всі 100%. міцні ніжки. скласти взагалі непроблема. 10 хв. і все. готово.
Дуже дякуємо Вам за відгук! Користайтесь із задоволенням! )