Заказала столик с нишей. Мне очень понравилось. Механизм открытия работает хорошо. Крышку держит. Малыш очень доволен. Пахнет древесинной
Коментар продавця
Спасибо большое за отзыв )) нам очень приятно! пользуйтесь с удовольствием!
Олеся Б.
Нейтрально
Зняла зірку через те, що на жаль, не все що я замовляла було в наявності! З чотирьох позицій тільки стіл був в наявності. А так, все добре, швидка доставка, якість норм.
Таня Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, користуйтесь з задоволенням)
НаталяУгода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Все прийшло дуже швидко та в ідеальному стані)
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Користуйтесь із задоволенням!
Людмила Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
Загалом по роботі з продавцем питань немає. Зателефонували, відправили, ми отримали. Щодо товару, а саме столика зі стільцем, то є неприємні деталі, які псують враження від товару. Наприклад, внутрішня частина столешні вимазана фарбою і крашена тяп-ляп. Звичайним ацетоном для зняття лаку я змогла звичайно стерти ляпи фарби, але стерти її поки вона не підсохла було явно легше. Підйомний механізм столешні піднімає і тримає, але коли опускаєш столешню на місце, то вона ляпає об стіл і запросто може прибити пальчики малюку. Стільчик надійний на саморізах і комформатах. Стіл так-сяк на гвоздях.
Ірина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дуже Вам дякуємо за відгук ))
ГалинаУгода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Благодарим Вас за отзыв )
Ольга М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Очень приятно работать с магазином. Все отлично, быстро и на душе приятный осадок. Спасибо! Рекомендую!
Відгуки про компанію BABYSPACE
Дякую за відгук. Хай буде малюку в радість)
Все гуд, ребёнку понравилось.
Заказала столик с нишей. Мне очень понравилось. Механизм открытия работает хорошо. Крышку держит. Малыш очень доволен. Пахнет древесинной
Спасибо большое за отзыв )) нам очень приятно! пользуйтесь с удовольствием!
Зняла зірку через те, що на жаль, не все що я замовляла було в наявності! З чотирьох позицій тільки стіл був в наявності. А так, все добре, швидка доставка, якість норм.
Дякуємо за відгук, користуйтесь з задоволенням)
Все прийшло дуже швидко та в ідеальному стані)
Дякуємо за відгук! Користуйтесь із задоволенням!
Загалом по роботі з продавцем питань немає. Зателефонували, відправили, ми отримали. Щодо товару, а саме столика зі стільцем, то є неприємні деталі, які псують враження від товару. Наприклад, внутрішня частина столешні вимазана фарбою і крашена тяп-ляп. Звичайним ацетоном для зняття лаку я змогла звичайно стерти ляпи фарби, але стерти її поки вона не підсохла було явно легше. Підйомний механізм столешні піднімає і тримає, але коли опускаєш столешню на місце, то вона ляпає об стіл і запросто може прибити пальчики малюку. Стільчик надійний на саморізах і комформатах. Стіл так-сяк на гвоздях.
Дуже Вам дякуємо за відгук ))
Благодарим Вас за отзыв )
Очень приятно работать с магазином. Все отлично, быстро и на душе приятный осадок. Спасибо! Рекомендую!